Koolisisesed konkursid

​2015/2016. õa ainevõistluste ja -olümpiaadide ning kooli meistrivõistluste parimad

Head õpilased ja õpilaste juhendajad! Tänan kõiki, kes te  oma tegutsemisega aitate kaasa meie kooli hea maine kujundamisele! 
Andke palun teada headest tulemustest,  mis on siit välja jäänud.

Jaanus Järveoja
Nõo Reaalgümnaasiumi direktor


(Varasemate õppeaastate tulemused: 2011/20122012/20132013/2014)

2015/2016. õa ainevõistluste ja -olümpiaadide ning kooli meistrivõistluste parimad

Matemaatika lahendusvõistlus 21.09.2015

X klasside arvestuses

  • Teele Kaldaru I koht
  • Alise-Valentine Prits I koht
  • Kai-Liis Oja III koht

XI klasside arvestuses

  • Kirill Grjaznov I koht
  • Romet Martjan II koht
  • Rauno Jaaska III koht

XII klasside arvestuses

  • Olger Männik I koht
  • Kelli Randmäe II koht
  • Krit Lossmann III koht

Bioloogiaolümpiaadi koolivoor 07.10.2015           

X klassi arvestuses

  • Andra Kerge I koht
  • Alise-Valentine Prits II koht
  • Sarah-Maria Matsalu III koht

XI klassi arvestuses

  • Minna Joor I koht
  • Tanel Riivik II koht
  • Karen Sonts III koht

XII klassi arvestuses

  • Krit Lossmann I koht
  • Mirjam Kärmas I koht
  • Artur Lõhmus III koht

Keemia lahendusvõistlus  08.10.2015

X klasside arvestuses

  • Erik Marcus Maks I koht
  • Kaspar Ranna I koht
  • Alise-Valentine Prits III koht
  • Teele Kaldaru III koht

XI klasside arvestuses

  • Rauno Jaaska I  koht
  • Karolina Tammemaa I koht
  • Kert Kask III koht

XII klasside arvestuses

  • Andrus Vaarik I koht
  • Kelli Randmäe II koht
  • Meelis Perli III koht

Matemaatikaolümpiaadi koolivoor 12.10.2015    

X klassi arvestuses

  • Kaspar Ranna I koht
  • Teele Kaldaru II koht
  • Kristina Kevel III koht

XI klassi arvestuses

  • Karolina Tammemaa I  koht
  • Kirill Grjaznov II koht
  • Anita Kozlova III koht

XII klassi arvestuse

  • Jass Kaarama I koht
  • Karl Jääts I koht
  • Olger Männik III koht
Füüsika lahendusvõistlus 27.10.2015           

X klassi arvestuses

  • Erik Marcus Maks I koht
  • Alise-Valentine Prits II koht
  • Kaisa Liina Keps III koht
  • Ragnar Sikk III koht
  • Ingmar Logina III koht

XI klassi arvestuses

  • Karolina Tammemaa I koht
  • Hendrik Eerikson II koht
  • Kirill Grjaznov II koht

XII klassi arvestuses

  • Meelis Perli I koht
  • Tario Raimond Meerbach II koht
  • Olger Männik III koht

Geograafiaolümpiaad 30.10.2015

X klassi arvestuses

  • Alise-Valentina Prits I koht
  • Erik Marcus Maks II koht
  • Karl-Oskar Õun III koht

XI – XII klasside arvestuses

  • Kris-Sten Saarepuu I koht
  • Krit Lossmann II koht
  • Artur Lõhmus III koht

Füüsikaolümpiaadi koolivoor  18.11.2015

X klassi arvestuses

  • Ragnar Sikk I koht
  • Kaspar Ranna II koht
  • Ingmar Logina III koht

XI klassi arvestuses

  • Karolina Tammemaa  I koht
  • Hendrik Eerikson II koht
  • Romet Martjan  III koht
  • Märt Mäemees III koht
  • Kirill Grjaznov  III koht

XII klass arvestuses

  • Tario Raimond Meerbach I koht
  • Meelis Perli II koht
  • Jass Kaarama III koht