Saavutused

Head õpilased ja õpilaste juhendajad! Tänan kõiki, kes te oma tegutsemisega aitate kaasa meie kooli hea maine kujundamisele. Andke palun teada saavutustest, mis võiksid  olla siin veel esile toodud.

Jaanus Järveoja
Nõo Reaalgümnaasiumi direktor

(Varasemate õppeaastate saavutuste kokkuvõtted: 2011/122012/132013/14)


NÕO REAALGÜMNAASIUMI ÕPILASTE SAAVUTUSED 2014/2015

Tartumaa koolide karikavõistlustel kergejõustikus saavutas Nõo Reaalgümnaasiumi võistkond üldkokkuvõttes III koha.

Individuaalaladel ja väike rootsi teatejooksus esinesid väga edukalt:

  • HELE-MAI LUIK
    • Kaugushüpe - 3. koht (4.22)
    • V-R (väike-rootsi) teatejooks - 3. koht (2,44,33)
  • LOTTA KAUPS   
    • 400 m- 3. koht (1,18)
    • V-R teatejooks - 3. koht
  • LIIS KONSAP
    • 100m - 3. koht  (15,7)
    • V-R teatejooks  3. koht   
  • ANNIKA ALTOJA
    • Odavise - 2. koht (31,82)
  • KRISTEL LOORITS
    • Kuulitõuge - 1. koht (13,20)
    • Kettaheide - 2. koht  (27,56)
  • LAURA RINK
    • V-R teatejooks - 3. koht
  • INGER RETI IVANOV
    • Kõrgushüpe - 3. koht (1,35)
  • KAAREL LAAR
    • 800m - 2. koht (2,16,5)
    • V-R teatejooks - 3. koht
  • DANNO NOOL
    • kuulitõuge - 3. koht (11,28)
  • MARTIN THOMSON
    • Kaugushüpe - 3. koht (5,78)
    • V-R teatejooks - 3. koht
  • SVEN ERIK KIPPASTO
    • 400m-                3. koht (57,6)
    • V-R teatejooks - 3. koht
  • AKO TÕNISSOO
    • Kõrgushüpe - 2. koht (1,75)
  • EGERT MÖLLER
    • 100m - 3. koht (12,4)
  • KASPAR SALE
    • Kettaheide - 2. koht (30,85)
    • Odavise - 1. koht (44,86)
  • KRISTEN KÄOS
    • Odavise - (35,01, osales väljaspool arvestust)
    • Kuulitõuge - (10,57, osales väljaspool arvestust)

Õpilasi juhendasid Helen Austa ja Talis Mölder.

Tartumaa koolide meistrivõistlustel jalgpallis esinesid edukalt (II koht):

  • Ergo Altin
  • Raul Stokkeby
  • Robin Gross
  • Rasmus Sikk
  • Martin Thomson
  • Paul-Feliks Frei
  • Artur Lõhmus
  • Andris Altsaar
  • Maksim Ševtšenko

Õpilasi juhendas Gunnar Aasmäe.

Tartu linna ja maakonna koolide meistrivõistlustel saalihokis esinesid väga edukalt (III koht):

  • Annika Altoja
  • Marge Läll
  • Kristiine Pärna
  • Kristin Kuuba
  • Helina Rüütel
  • Kati Kreet Marran
  • Marie Pau

Õpilasi juhendas Talis Mölder.

Tartumaa koolinoorte karikavõistlustel võrkpallis esinesid edukalt

Neiud (II koht):

  • Hele-Mai Luik
  • Kristiine Pärna
  • Margit Raud
  • Grete Rüütli
  • Helina Rüütel
  • Laura Rink
  • Berit Puusepp
  • Annika Altoja

Noormehed (II koht):

  • Robin Gross
  • Ago Jaani
  • Raido Raudsepp
  • Maksim Ševtšenko
  • Jass Kaarama
  • Kristen Käos
  • Ragnar Dietrich
  • Alexandr Knjazev

Õpilasi juhendas Hendrik Rikand.

Tartu maakonna etlusvõistlusel „Koidulauliku valgel“ esines väga edukalt (I koht) Sten Leinasaar. Õpilast juhendas Heily Soosaar.

Tartu linna ja maakonna jõutõstmise meistrivõistlustel esines edukalt Nõo Reaalgümnaasiumi võistkond (III koht võistkondlikult):

  • Sander Põhjala (ind I)
  • Aivar Siska (ind I)
  • Kaspar Sale (ind II)
  • Danno Nool (ind II)
  • Ekke Jalandi (ind III)
  • Kerrit Raudvassar (ind 4.)

Tartu linna ja maakonna koolide looduskaitseviktoriinil esinesid väga edukalt (I koht) Minna Joor ja Karen Sonts. Õpilasi juhendas Epp Vinne.

EKSL vabariiklikul finaalvõistlusel võrkpallis esinesid edukalt

Noormehed (III koht)

  • Robin Gross
  • Ago Jaani
  • Raido Raudsepp
  • Jass Kaarama
  • Kristen Käos
  • Ragnar Dietrich
  • Alexandr Knjazev
  • Allar Mällo

Neiud (V koht)

  • Hele-Mai Luik
  • Kristiine Pärna
  • Margit Raud
  • Grete Rüütli
  • Laura Rink
  • Berit Puusepp
  • Annika Altoja

Õpilasi juhendasid Hendrik Rikand ja Talis Mölder.

Tartu linna ja maakonna mälumängu meistrivõistlustel esines edukalt (II koht) Nõo Reaalgümnaasiumi võistkond:

  • Kert Kask
  • Kris-Sten Saarepuu
  • Lisette Aro
  • Krstjan Raud

Õpilasi juhendas Peet-Märt Irdt.

Üleriigilise inglise keele olümpiaadi piirkonnavoorus esinesid väga edukalt:

  • 10. kl. arvestuses
    • I Rauno Jaaska
    • II Lisette Aro
    • III Egert Möller
  • 11. kl. arvestuses
    • I Karl Jääts
    • II Elisabeth Klages
  • 12. kl. arvestuses
    • I Rando Marrandi
    • III Tõnn Randmer

Õpilaste juhendajad: Meeli Lepisk, Ene Soolepp, Tiina Tuuling.

TÜ lahtisel füüsikavõistlusel saavutas 3. koha Karolina Tammemaa. Õpilase juhendaja Peet-Märt Irdt.

Haridusministeeriumi poolt välja kuulutatud õpilasleiutajate konkursil võitis Mark Jõgar II preemia.

Tartumaa geograafiaolümpiaadil esinesid väga edukalt gümnaasiumi arvestuses:

  • II koht - Silver Juvanen
  • III koht - Hendrik Eerikson

Õpilasi juhendas Mairi Küberson.

Etluskonkursi „Koidulauliku valgel“ vabariiklikus voorus esines väga edukalt ja sai L. Koidula muuseumi eripreemia Sten Leinasaar. Õpilase juhendaja Heily Soosaar.

Tartu maakonna ja linna lühijutuvõistlusel „Liikumine“ esines väga edukalt (II koht) Ingrid Reti Ivanov. Õpilase juhendaja Heily Soosaar.

Viie kooli kohtumisel matemaatikas, füüsikas, keemias ja kolme aine kokkuvõttes saavutas Nõo Reaalgümnaasiumi võistkond II koha.

Viie kooli kohtumisel individuaalselt esinesid väga edukalt õpilased:

  • Helle-Mai Piirsoo – kolme aine kokkuvõttes 5., keemias 7., matemaatikas 10., füüsikas 10. koht
  • Karoliina Tammemaa – füüsikas 6. koht (parim 10. kl. õpilane)
  • Silver Juvanen – kolme aine kokkuvõttes 7., keemias 9. koht
  • Kalle Klaos – matemaatikas 8. koht

Võistkonda juhendasid õpetajad: Muia Keerutaja, Peet-Märt Irdt, Kristjan Vällik, Ülle Juurik, Sirje Sild, Mikk Põdra, Aivar Vinne.

Tartu maakonna etluskonkursil esinesid väga edukalt:

  • Markus Tiigimäe - I koht
  • Sten Leinasaar - eriauhind proosapala parima esitamise eest

Õpilasi juhendasid Heily Soosaar ja Annika Markson.